djangorestframework_simplejwt - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
sl: Glava 'Authorization' mora vsebovati dve vrednosti, ločeni s presledkom

en: Given token not valid for any token type
sl: Podan žeton ni veljaven za nobeno vrsto žetona

en: Token contained no recognizable user identification
sl: Žeton ni vseboval prepoznavne identifikacije uporabnika

en: User not found
sl: Uporabnik ni najden

en: User is inactive
sl: Uporabnik je neaktiven

en: Unrecognized algorithm type '{}'
sl: Neprepoznana vrsta algoritma'{}'

en: You must have cryptography installed to use {}.
sl: Za uporabo '{}' je potrebna namestitev 'cryptography'.

en: Unrecognized type '{}', 'leeway' must be of type int, float or timedelta.
sl: Neprepoznana vrsta '{}', 'leeway' mora biti vrste int, float ali timedelta.

en: Token is invalid or expired
sl: Žeton je neveljaven ali potekel

en: Invalid algorithm specified
sl: Naveden algoritem je neveljaven

en: No active account found with the given credentials
sl: Aktiven račun s podanimi poverilnicami ni najden

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
sl: Nastavitev '{}' je bila odstranjena. Prosimo, oglejte si '{}' za razpoložljive nastavitve.

en: user
sl: uporabnik

en: created at
sl: ustvarjen ob

en: expires at
sl: poteče ob

en: Token Blacklist
sl: Črni seznam žetonov

en: Cannot create token with no type or lifetime
sl: Ni mogoče ustvariti žetona brez vrste ali življenjske dobe

en: Token has no id
sl: Žetonu manjka id

en: Token has no type
sl: Žetonu manjka vrsta

en: Token has wrong type
sl: Žeton je napačne vrste

en: Token has no '{}' claim
sl: Žeton nima '{}' zahtevka

en: Token '{}' claim has expired
sl: '{}' zahtevek žetona je potekel

en: Token is blacklisted
sl: Žeton je na črnem seznamu
