djangorestframework_simplejwt - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
ro: Header-ul(antetul) de autorizare trebuie să conțină două valori separate prin spațiu

en: Given token not valid for any token type
ro: Tokenul dat nu este valid pentru niciun tip de token

en: Token contained no recognizable user identification
ro: Tokenul nu conține date de identificare a utilizatorului

en: User not found
ro: Utilizatorul nu a fost găsit

en: User is inactive
ro: Utilizatorul este inactiv

en: Unrecognized algorithm type '{}'
ro: Tipul de algoritm '{}' nu este recunoscut

en: You must have cryptography installed to use {}.
ro: Trebuie să aveți instalată criptografia pentru a utiliza {}.

en: Unrecognized type '{}', 'leeway' must be of type int, float or timedelta.
ro: Tipul '{}' nu este recunoscut, 'leeway' trebuie să fie de tip int, float sau timedelta.

en: Token is invalid or expired
ro: Token nu este valid sau a expirat

en: Invalid algorithm specified
ro: Algoritm nevalid specificat

en: No active account found with the given credentials
ro: Nu a fost găsit cont activ cu aceste date de autentificare

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
ro: Setarea '{}' a fost ștearsă. Referați la '{}' pentru setări disponibile.

en: user
ro: utilizator

en: created at
ro: creat la

en: expires at
ro: expiră la

en: Token Blacklist
ro: Listă de token-uri blocate

en: Cannot create token with no type or lifetime
ro: Nu se poate crea token fără tip sau durată de viață

en: Token has no id
ro: Tokenul nu are id

en: Token has no type
ro: Tokenul nu are tip

en: Token has wrong type
ro: Tokenul are tipul greșit

en: Token has no '{}' claim
ro: Tokenul nu are reclamația '{}'

en: Token '{}' claim has expired
ro: Reclamația tokenului '{}' a expirat

en: Token is blacklisted
ro: Tokenul este în listă de tokenuri blocate
